Firma Pay Steer sp z o.o. organizuje przetarg na projekt i realizacje aplikacji do komunikacji biznesowej na platformy Android, iOS oraz aplikacji webowej.
1.) Przedmiotem Zamówienia są wartości niematerialne i prawne niezbędne do wprowadzenia na rynek innowacyjnej aplikacji do komunikacji biznesowej.
2) Przedmiot Zamówienia przedstawiony w dokumentach:
✓ Załącznik nr 1 do Zapytania Ofertowego: „Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (część jawna)”;
✓ Załącznik nr 2 do Zapytania Ofertowego: „Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (część niejawna)”.
Dostęp do załącznika nr 2 możliwy jest po podpisaniu KLAUZULA POUFNOŚCI (załącznik nr 3) oraz przesłaniu podpisanego skanu drogą elektroniczną na adres e-mail: office@paysteer.com
Lista załączników:
Załącznik nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (część jawna)
Załącznik nr 2 - Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (część niejawna)
Załącznik nr 3 - KLAUZULA POUFNOŚCI
Załącznik nr 4 - FORMULARZ OFERTOWY
O udzielenie Zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia łącznie następujące kryteria dostępu:
1) Posiadają wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia.
Wykonawca aby spełnić warunek musi wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia jest krótszy - w tym okresie, wykonał minimum dziesięć aplikacji natywnych dla klientów.
W celu potwierdzenia warunku Wykonawca składa wykaz wykonanych aplikacji wraz z linkiem (jeśli dotyczy) w sekcji „Lista Zrealizowanych Aplikacji” w załączniku nr 4..
2) W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają poniższe kryteria:
- Wykonawca oświadcza, iż nie jest powiązany osobowo i/lub kapitałowo z Zamawiającym, przy czym przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy, a wykonawcą, polegające w szczególności na:
- Uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
- Posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,
- Pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
- Pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
- Wykonawca oświadcza, iż w ciągu ostatnich 3 lat przed wszczęciem niniejszego postępowania nie wyrządził szkody na skutek nie wykonania lub nienależytego wykonania zamówienia finansowanego ze środków publicznych lub prywatnych.
- Wykonawca oświadcza, iż w ciągu ostatnich 3 lat przed wszczęciem niniejszego postępowania nie odstąpił od podpisania umowy dotyczącej zamówienia finansowanego ze środków publicznych lub prywatnych.
- Wykonawca oświadcza, iż nie złożono wniosku o wszczęcie wobec niego postępowania układowego lub upadłościowego lub wniosku o likwidację.
- Wykonawca oświadcza, iż nie został skazany prawomocnymi wyrokami za przestępstwa karnoskarbowe, umyślne przestępstwa przeciwko mieniu, wiarygodności dokumentów, obrotowi gospodarczemu i przeciwko ochronie informacji; w przypadku, gdy Wniosek o dopuszczenie składa podmiot będący spółką prawa handlowego lub inną osobą prawną wskazany w niniejszej pozycji warunek dotyczy osób reprezentujących ten podmiot, a w przypadku spółek osobowych – wspólników tych spółek.
- Wykonawca oświadcza, iż nie zalega z terminową zapłatą podatków oraz składek na ubezpieczenie społeczne.
- Wykonawca oświadcza, iż jest podmiotem uprawnionym do występowania w obrocie prawnym zgodnie z wymaganiami ustawowymi.
- Wykonawca oświadcza, iż posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności niezbędnych do należytego wykonania Zamówienia, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
- Wykonawca oświadcza, iż posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do należytego wykonania Zamówienia.
- Wykonawca oświadcza, iż dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym i kadrowym niezbędnym do należytego wykonania Zamówienia.
- Wykonawca oświadcza, iż znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej należyte wykonanie Zamówienia.
- Wykonawca oświadcza, iż zapoznał się z warunkami postępowania ofertowego oraz dokumentacją projektową i nie wnosi do nich zastrzeżeń ani uwag.
- Wykonawca oświadcza, iż uzyskał wszystkie wymagane informacje niezbędne do sporządzenia niniejszej oferty.
- Wykonawca oświadcza, iż zobowiązuje się do podpisania klauzuli poufności w zakresie części niejawnej szczegółowego opisu przedmiotu Zamówienia przed podpisaniem umowy z Zamawiającym na wykonanie przedmiotu Zamówienia (warunek konieczny do podpisania umowy).
- Wykonawca oświadcza, iż nie powierzy części lub całości Zamówienia podwykonawcom.
Za spełnienie powyższego warunku Zamawiający uzna podpisane oświadczenie Oferenta na formularzu według udostępnionego wzoru, w sekcji „Oświadczenia Wykonawcy” w załączniku nr 4. W przypadku niespełnienia któregokolwiek z warunków dostępu, Zamawiający wykluczy Wykonawcę z postępowania o udzielenie Zamówienia. Oferta Wykonawcy wykluczonego podlega odrzuceniu.
Oferty stanowiące odpowiedź na niniejsze ogłoszenie należy składać wyłącznie w formie pisemnej: zamkniętej kopercie oznaczonej „Oferta w zakresie wykonania aplikacji PaySteer, w postępowaniu nr 001/2018/ PSTEER, nie otwierać przed 15 stycznia 2018 r. godz. 10:30” wraz z nazwą i adresem oferenta. Oferty można składać osobiście, poprzez gońca lub poprzez wysyłkę .
Aby złożyć ofertę należy skorzystać ze wzoru (załącznik 4), stanowiącego integralną cześć zapytania. Wypełnienie załącznika musi być kompletne. Prosimy o przedstawienie ceny netto w tabeli OFEROWANE WARUNKI (załącznik nr 4).
Pay Steer Sp. z o.o. ul. Lwowska 6 35-959 Rzeszów
Oferty stanowiące odpowiedź na niniejsze ogłoszenie należy składać wyłącznie w formie pisemnej: zamkniętej kopercie oznaczonej „Oferta w zakresie wykonania aplikacji PaySteer, w postępowaniu nr 001/2018/ PSTEER, nie otwierać przed 15 stycznia 2018 r. godz. 10:30” wraz z nazwą i adresem oferenta. Oferty można składać osobiście, poprzez gońca lub poprzez wysyłkę
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty wzięte zostaną pod uwagę następujące kryteria:
Cena = waga punktowa 50 pkt.
Serwis = waga punktowa 10 pkt.
Gwarancja = waga punktowa 40 pkt.
Zamawiający wybierze firmę, która uzyska największą liczbę punktów (Cena plus Serwis plus Gwarancja).
Opis kryteriów oceny:
Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert wariantowych.
1 Cena:
Ocena punktowa badanej oferty (Oc) będzie obliczana według następującego wzoru:
Oc = (najniższa zaoferowana cena netto w postępowaniu / cena netto badanej oferty) x 50 pkt
2 Serwis:
Zamawiający przyznaje w tym kryterium punkty każdemu z Oferentów, zgodnie z zaproponowanym przez nich terminem usunięcia podstawowych usterek. Punkty będą przyznawane za wykonanie działań serwisowych w terminie:
• Do 1 dnia od dnia zgłoszenia usterki = 10 pkt,
• Do 2 dni od dnia zgłoszenia usterki = 5 pkt,
• Do 3 dni od dnia zgłoszenia usterki = 1 pkt,
UWAGA!
Za niezrealizowanie usługi w zaoferowanych terminach grożą kary umowne określone w istotnych postanowieniach umowy.
3 Gwarancja:
Zamawiający przyznaje w tym kryterium punkty każdemu z Oferentów, zgodnie z zaproponowanym przez nich terminem obowiązywania gwarancji.
Punkty będą przyznawane za zaproponowanie okresu gwarancji wykonawcy:
• 48 miesięcy = 40 pkt,
• 36 miesięcy = 20 pkt,
• 24 miesięcy = 10 pkt,
• 12 miesięcy = 0 pkt,
UWAGA!
Przyznana gwarancja nie może być krótsza niż 12 miesięcy.
Aby złożyć ofertę należy skorzystać ze wzoru (załącznik 4), stanowiącego integralną cześć zapytania. Wypełnienie załącznika musi być kompletne. Prosimy o przedstawienie ceny netto w tabeli OFEROWANE WARUNKI (załącznik nr 4).
Termin wykonania zamówienia:
Listopad 30, 2018
W celu uniknięcia konfliktu interesów, zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo z zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:
- uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
- posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,
- pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
- pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się:
- Wykonawców, w stosunku do których otwarto likwidację lub których upadłość ogłoszono, z wyjątkiem wykonawców, którzy po ogłoszeniu upadłości zawarli układ zatwierdzony prawomocnym postanowieniem sądu, jeżeli układ nie przewiduje zaspokojenia wierzycieli przez likwidację majątku upadłego;
- wykonawców, którzy zalegają z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, z wyjątkiem przypadków gdy uzyskali oni przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie, rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu;
- osoby fizyczne, które prawomocnie skazano za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, przestępstwo przeciwko środowisku, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a także za przestępstwo skarbowe lub przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego;
- spółki jawne, których wspólnika prawomocnie skazano za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, przestępstwo przeciwko środowisku, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a także za przestępstwo skarbowe lub przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego;
- spółki partnerskie, których partnera lub członka zarządu prawomocnie skazano za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, przestępstwo przeciwko środowisku, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a także za przestępstwo skarbowe lub przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego;
- spółki komandytowe oraz spółki komandytowo-akcyjne, których komplementariusza prawomocnie skazano za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, przestępstwo przeciwko środowisku, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a także za przestępstwo skarbowe lub przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego;
- osoby prawne, których urzędującego członka organu zarządzającego prawomocnie skazano za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia, przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, przestępstwo przeciwko środowisku, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a także za przestępstwo skarbowe lub przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego;
- podmioty zbiorowe, wobec których sąd orzekł zakaz ubiegania się o zamówienia na podstawie przepisów o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary;
- wykonawców będących osobami fizycznymi, które prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769) – przez okres 1 roku od dnia uprawomocnienia się wyroku;
- wykonawców będących spółką jawną, spółką partnerską, spółką komandytową, spółką komandytowo-akcyjną lub osobą prawną, których odpowiednio wspólnika, partnera, członka zarządu, komplementariusza lub urzędującego członka organu zarządzającego prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – przez okres 1 roku od dnia uprawomocnienia się wyroku.
- wykonawców którzy złożyli nieprawdziwe informacje mające wpływ lub mogące mieć wpływ na wynik prowadzonego postępowania;
- wykonawców którzy nie wykazali spełniania warunków udziału w postępowaniu;
- wykonawców, którzy nie dysponują odpowiednim potencjałem, zasobami technicznymi i możliwościami pozwalającymi na realizację ww. zamówienia (weryfikacja na podstawie oświadczenia);
- wykonawców którzy należąc do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. Nr 50, poz. 331, z późn. zm.5), złożyli odrębne oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w tym samym postępowaniu, chyba że wykażą, że istniejące między nimi powiązania nie prowadzą do zachwiania uczciwej konkurencji pomiędzy wykonawcami w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
Umowa może być zmieniona w drodze pisemnego aneksu:
- Termin realizacji zamówienia może ulec zmianie w następujących sytuacjach:
• w przypadku opóźnienia Zamawiającego w rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia;
• w przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od wykonawcy na uzasadniony wniosek wykonawcy, pod warunkiem, że zmiana ta wynika z okoliczności, których wykonawca nie mógł przewidzieć na etapie składania oferty i nie jest przez niego zawiniona; przypadków siły wyższej; uznanej przez Zamawiającego jako zdarzenie nadzwyczajne, zewnętrzne, niemożliwe, do zapobieżenia (np. powódź, strajki, zamieszki, decyzje administracyjne, państwowe).
- Wynagrodzenie wykonawcy określone w umowie może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki urzędowej podatku VAT.
- Przed podpisaniem umowy z Zamawiającym wybrany Wykonawca będzie zobowiązany do podpisania klauzuli poufności w zakresie części niejawnej szczegółowego opisu przedmiotu Zamówienia (warunek konieczny do podpisania umowy)
- Zamawiający dopuszcza zmiany w umowie zawartej w wyniku przeprowadzonego postępowania po obustronnych konsultacjach i wyrażonej przez niego zgodzie w formie aneksu do umowy.
- Wynagrodzenie będzie miało charakter etapowy – Zamawiający zapłaci Wykonawcy odpowiednią część wynagrodzenia za wykonanie i protokolarne przekazanie należycie zrealizowanej części Zamówienia (zgodnie z harmonogramem uzgodnionym przez strony na etapie zawierania umowy na realizację przedmiotu niniejszego Zamówienia).
- W przypadku niedotrzymania terminów wynikających ze złożonej oferty i umowy, naliczane będą stosowne kary umowne.
Minimalny wymiar i zakres kar umownych:
Wykonawca zobowiąże się w ramach umowy do zapłaty na rzecz Zamawiającego następujących kar umownych:
a) w wysokości 3% wartości wynagrodzenia umownego brutto, za każdy dzień opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy, w stosunku do terminu określonego w umowie;
b) w wysokości 100% wartości wynagrodzenia umownego brutto, z tytułu odstąpienia od umowy przez Zamawiającego na skutek okoliczności leżących po stronie Wykonawcy;
c) w wysokości 3% wartości wynagrodzenia umownego brutto, z tytułu nieprawidłowej realizacji zamówienia, za każdy dzień do czasu usunięcia nieprawidłowości.