Rodzaj zamówienia: 
Usługi
Numer projektu: 
RPPK.06.02.02-18-0020/16
Zamawiający: 
Gmina Narol, ul. Rynek 1, 37-610 Narol
Opis przedmiotu zamówienia: 

1. Przedmiotem zamówienia jest:

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem zadania pn. „Budowa sali wielofunkcyjnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Lipsku", polegacjącym na budowie budynku sali wielofunkcyjnej wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku gospodarczego na zaplecze sali. Oba budynki są obiektami parterowymi, wolno stojącymi, nie podpiwniczonymi. Do budynków zaprojektowano przyłącz a wodociągowe wraz ze studnią wodomierzową, kanalizacji sanitarne, wewnętrzna linia kablowa WLZ, zewnętrzny odcinek instalacji gazowej.

Koszt inwestycji wg. kosztorysu inwestorskiego całości robót budowlanych dotyczący zadania wynosi: 813.008,11 netto PLN.

2. Szczegółowy opis robót budowlanych, nad którymi sprawowany będzie nadzór inwestorski określa dokumentacja, która jest udostępniona pod linkiem:

http://www.bip.narol.pl/index.php?page=position2.php&id=1237&grp=18

3. Okres prowadzenia nadzoru przewidziany przez Zamawiającego: od dnia podpisania umowy, przez okres wykonywania robót budowlanych, odbiory częściowe i odbiór końcowy do dnia 30.11.2017 r.

4. Obowiązki i uprawnienia inspektora:

  1. Zakres obowiązków i uprawnień inspektorów nadzoru inwestorskiego wynika z przepisów Prawa budowlanego,
  2. Zamawiający wymaga, aby osoby świadczące usługi zobowiązane były do pełnienia nadzoru każdorazowo na żądanie Zamawiającego,
  3. Zamawiający oczekuje, iż Inspektor będzie odnotowywał swój pobyt na budowie w dzienniku budowy i/lub w protokołach z narad na budowie.
  4. Organizowanie w razie konieczności narad technicznych na budowie z udziałem wszystkich stron procesu inwestycyjnego oraz protokołowanie wszystkich ustaleń z tych narad.
  5. Obowiązkiem Inspektora nadzoru jest reprezentowanie interesów Zamawiającego na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności realizacji zadania z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami wiedzy technicznej i umową zawartą pomiędzy Wykonawcą robót budowlanych, a Zamawiającym.
  6. Inspektor ma sprawdzać jakość wykonanych robót, jakość wbudowywanych materiałów (egzekwowanie i odbiór od Wykonawcy atestów, certyfikatów itp.), a w szczególności zapobieganie zastosowania wyrobów wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie.
  7. Inspektor ma sprawdzać i odbierać roboty budowlane ulegające zakryciu, uczestniczyć w próbach i odbiorach technicznych, w czynnościach odbioru gotowych obiektów.
  8. Inspektor nadzoru ma potwierdzać faktycznie wykonane roboty, a także kontrolować rozliczanie budowy.
  9. Inspektor zobowiązany jest do sprawdzenia i odbioru od Wykonawcy robót budowlanych kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z atestami, pomiarami, badaniami, mapą geodezyjną powykonawczą i wszelkimi innymi załącznikami.
  10. Inspektor nadzoru zobowiązany jest do doprowadzania do usunięcia ewentualnych usterek i sporządzenia odpowiednich protokołów.
  11. Inspektor nadzoru w porozumieniu z Zamawiającym w razie potrzeby nawiązuje współpracę z nadzorem budowlanym.
  12. Inspektor nadzoru w przypadku gdy w trakcie realizacji inwestycji zajdzie konieczność wykonania robót zamiennych nieprzewidzianych umową z wykonawcą robót budowlanych, powinien niezwłocznie zawiadomić o tym Zamawiającego celem podjęcia decyzji, co do ich zlecenia wykonawcy. Bez zgody Zamawiającego Inspektor nadzoru nie jest upoważniony do wydawania wykonawcy robót polecenia wykonania tych robót.
  13. Inspektor nadzoru zobowiązany jest do wyegzekwowania od wykonawcy robót kompletu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia odbioru końcowego i oddania obiektu do użytkowania.
  14. Inspektor nadzoru bierze udział w sporządzaniu protokołu odbioru końcowego.
  15. Jeżeli zajdzie konieczność wykonania robót niezbędnych ze względu na bezpieczeństwo lub zabezpieczenie przed awarią, to Inspektor dokona niezbędnych zapisów w Dzienniku Budowy i powiadomi o tym niezwłocznie Zamawiającego.
Termin składania ofert: 
wtorek, luty 7, 2017 - 15:30
Miejsce składania oraz otwarcia ofert: 

Formularz oferty wraz z załącznikami należy składać do dnia:07.02.2017 r. do godz.15.30 w siedzibie zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Narol, ul. Rynek 1, 37-610 Narol. Decyduje data wpływu oferty. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Wskazane jest zamieszczenie oferty w zabezpieczonej kopercie z adnotacją: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem zadania pn. „Budowa sali wielofunkcyjnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Lipsku".

Termin wykonania zamówienia: 
czwartek, Listopad 30, 2017
Powiat: 
lubaczowski
Kryteria oceny ofert, ich znaczenie (waga) oraz opis sposobu przyznawania punktacji: 

1. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami;

a) cena ofertowa - 100 pkt

Najkorzystniejsza oferta może uzyskać maksymalnie 100 pkt.

2. Każdy z Wykonawców w poszczególnych kryteriach otrzyma odpowiednią ilość punktów, wyliczoną w następujący sposób:

a) cena ofertowa - wg następującego wzoru:

IPc = (N/B) x A 

gdzie poszczególne litery oznaczają:

IPc - ilość punktów z kryterium ceny,

N - cena ofertowa najniższa spośród wszystkich rozpatrywanych i nieodrzuconych ofert,

B - cena ofertowa oferty badanej (przeliczanej),

A - waga danego kryterium wyrażona w punktach - 100 pkt.

3. Jeżeli nie będzie można dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że zostały złożone oferty o takiej samej cenie Zamawiający wezwie Wykonawców, którzy złożyli oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych.

Informacja na temat zakresu wykluczenia : 

W celu uniknięcia konfliktu interesów, zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo z zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:

  1. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
  2. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,
  3. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
  4. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.