Rodzaj zamówienia: 
Usługi
Numer projektu: 
RPPK.03.02.00-18-0095/16
Zamawiający: 
Powiat Dębicki, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica
Opis przedmiotu zamówienia: 
  1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi branży architektoniczno-konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej przy realizacji zadania pn.: „Głęboka modernizacja energetyczna budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy".
  2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):

    71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

    71247000-1   - Nadzór nad robotami budowlanymi

  3. Przedmiot i zakres inwestycji:

          a) Branża architektoniczno- konstrukcyjna:

           Przebudowa i ocieplenie ścian budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy dostosowujące obiekt do warunków technicznych w zakresie izolacyjności cieplnej do standardów obowiązujących po 1 stycznia 2021 r.

           Zakres projektowanych prac obejmuje:

  • ocieplenie ścian zewnętrznych i przywrócenie oryginalnego wyglądu elewacji, w tym ścian przyziemia,
  • ocieplenie stropów,
  • rewitalizację więźby dachowej i istniejących stropów drewnianych,
  • wymianę pokrycia dachowego wraz z innymi elementami połaci dachowej,
  • wydzielenie pomieszczenia technicznego na strychu,
  • wykonanie sufitów podwieszanych i zabudowę przewodów instalacyjnych,
  • wymianę stolarki okiennej w części podziemnej budynku,
  • wymianę okratowań okiennych,
  • wymianę drzwi zewnętrznych.

           b) Instalacje sanitarne:

  • Wentylacja: przebudowa wentylacji grawitacyjnej na mechaniczną nawiewno – wywiewną z odzyskiem ciepła w części pomieszczeń budynku o łącznej kubaturze 4182 m3 wraz z montażem 2 central nawiewno – wywiewnych z odzyskiem ciepła na poziomie minimum 75% oraz montaż centrali nawiewnej w pracowni gastronomicznej.
  • Centralne ogrzewanie: modernizacja systemu c.o. polegająca na wymianie instalacji c.o. (przewodów wraz z otulinami o długości 1154m, montaż zaworów termostatycznych wraz z głowicami w liczbie 127 sztuk, montaż zaworów odcinających przelotowych z nastawą wstępną, wymiana grzejników w liczbie 127 sztuk, wymiana kotła grzewczego na gazowy kondensacyjny, montaż licznika ciepła, dostosowanie instalacji do zmniejszonego zapotrzebowania ciepła po modernizacji).
  • Wykonanie instalacji centralnej ciepłej wody użytkowej z cyrkulacją i montażem pompy ciepła typu powietrze/woda sprężarkowa, napędzana elektrycznie.

           c)  Instalacje elektryczne:

  • Kompleksowa wymiana istniejącej poprzez budowę nowej instalacji elektrycznej (przewody, wlz-ty, rozdzielnice, gniazda, lampy, pozostały osprzęt).
  • Przebudowa przyłącza zwiększającego moc zamówioną.

 

  4.  Wymagania w stosunku do Inspektora Nadzoru:

        - branża architektoniczno-konstrukcyjna /koordynator/ – uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania i kontrolowania  robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – upoważniające do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, 

        - branża instalacje sanitarne – uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania i kontrolowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,  wodociągowych i kanalizacyjnych – upoważniające do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,

       - branża instalacje elektryczne – uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania i kontrolowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – upoważniające do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

 5.  Nadzór należy pełnić zgodnie z ustawą Prawo budowlane, obowiązującymi przepisami, normami i zasadami wiedzy technicznej.

6. Do zadań Inspektora Nadzoru Inwestorskiego będzie należało w szczególności:

     - reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z dokumentacją budowlaną, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej;

     - sprawdzanie jakości wykonanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie;

     - sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, przygotowanie i udział w czynnościach odbioru wykonanych robót i przekazywanie ich do użytkowania;

    - potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także kontrolowanie rozliczeń budowy.

7. Szczegółowa dokumentacja projektowa dotycząca inwestycji znajduje się na stronie internetowej:

http://www.debicki.bip.podkarpackie.eu/index.php/zamowienia-publiczne/47...

8. Obowiązki Inspektora Nadzoru określa szczegółowo dołączony do ogłoszenia projekt umowy o świadczenie usług – Załącznik nr 3.

Termin składania ofert: 
piątek, luty 10, 2017 - 10:00
Miejsce składania oraz otwarcia ofert: 
  1. Ofertę należy składać do dnia 10.02.2017 r. w siedzibie Zamawiającego:

    osobiście lub pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica, pokój Nr 20 (kancelaria) do godziny 10:00.

  2. Oferty zostaną otwarte w dniu, w którym upływa termin składania ofert o godz. 10:15 w sali 308 Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28.
  3. Otwarcie ofert jest jawne.
  4. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający poda kwotę, jaka zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

 

Termin wykonania zamówienia: 
piątek, Listopad 24, 2017
Powiat: 
dębicki
Kryteria oceny ofert, ich znaczenie (waga) oraz opis sposobu przyznawania punktacji: 

1.  Przy wyborze najkorzystniejszej oferty, Zamawiający będzie się kierował następującym kryterium:

 

                                            CENA: 100 %

 

2. Kryterium powyższe liczone będzie oddzielnie dla każdej branży (tj. architektoniczno – konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych).

3. Kryterium oznacza najniższą cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia dla każdej branży.

4. Wykonawca przedstawi w ofercie cenę brutto obejmującą daną branżę przedmiotu zamówienia, podając ją w zapisie liczbowym i słownie.

5. Cena ofertowa musi zawierać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia, w tym podatek VAT w ustawowej wysokości, a także inne koszty niezbędne do zrealizowania zamówienia. Cena oferty ma być wyrażona w PLN zgodnie z polskim systemem płatniczym, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

6. Ocena ofert w zakresie przedstawionego wyżej kryterium zostanie dokonana, oddzielnie dla każdej branży, wg następujących zasad:

        a) W zakresie kryterium ceny oferta może uzyskać maksymalnie 100 pkt w danej branży.

            Maksymalną liczbę punktów (100) otrzyma Wykonawca, który zaproponuje najniższą cenę brutto  za wykonanie przedmiotu zamówienia.

            b) Ocena ofert będzie dokonywana zgodnie z poniższym wzorem:

                   - CENA – 100 %

                   -  Oferta z najniższą ceną otrzyma 100 pkt.

                  - Wartość punktowa badanej oferty – Pc

 

                                      Pc = (Cn/Cob) x 100

 

gdzie:

- Cn- najniższa zaoferowana cena brutto,

- Cob – cena brutto zaoferowana w ofercie badanej.

 

         c) Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z najwyższą ilością punktów.

7. Zamawiający udzieli zamówienia, oddzielnie dla każdej branży, Wykonawcy którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w niniejszym zapytaniu ofertowym i została oceniona jako najkorzystniejsza w danej branży w oparciu o podane kryterium wyboru.

8. Jeżeli nie będzie można wybrać oferty najkorzystniejszej w danej branży z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert przedstawia taki sam bilans punktów, Zamawiający wezwie Wykonawców do założenia ofert dodatkowych. Wykonawcy, składający oferty dodatkowe nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w złożonych ofertach.

Informacja na temat zakresu wykluczenia : 

W celu uniknięcia konfliktu interesów, zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo z zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:

- uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
- posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,
- pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
- pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.