Rodzaj zamówienia: 
Usługi
Numer projektu: 
RPPK.01.02.00-180002/16-00
Zamawiający: 
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego al. Łukasza Cieplińskiego 4,35-010 Rzeszów
Opis przedmiotu zamówienia: 

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja spotkań rozpowszechniających informację nt. Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu wśród MŚP z województwa podkarpackiego.

Przedmiot zamówienia obejmuje:

  • zapewnienie sali na minimum 30 osób podczas każdego spotkania w hotelu
    o standardzie minimum 3 lub 2 gwiazdkowym na terenie województwa podkarpackiego
  • zapewnienie usługi gastronomicznej dla maksymalnie 30 osób podczas każdego spotkania

Organizacja spotkań

Planowane jest przeprowadzenie nie więcej niż 10 spotkań w okresie trzech miesięcy tj. w miesiącu maju, czerwcu i lipcu (okres obowiązywania umowy nie dłużej niż do 31 lipca 2018r.) w dniach od poniedziałku do piątku.

Zamawiający przyjmuje, że każdorazowo w jednym spotkaniu weźmie udział maksymalnie 30 osób. Szacunkowa ilość spotkań z podziałem na poszczególne miesiące: maj - 4, czerwiec - 4, lipiec - 2.  

Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ww. podziału spotkań na poszczególne miesiące.

Miejscem przeprowadzenia spotkań będzie hotel o standardzie minimum 3-gwiazdkowym na terenie województwa podkarpackiego (kategoria obiektu zgodna z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dz.U. z 2017. poz.2166), hotel musi być zarejestrowany w Centralnym Wykazie Obiektów Hotelarskich (Oświadczenie Wykonawcy złożone wraz z propozycją lokalizacji obiektu). W przypadku braku hotelu o standardzie 3-gwiazdkowym w danym mieście Wykonawca dopuszcza zorganizowanie spotkania w hotelu o standardzie 2-gwiazdkowym.

Proponowane miasta poszczególnych spotkań:

Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec, Jasło, Krosno, Sanok, Przemyśl, Jarosław, Dębica, Leżajsk.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnej zmiany jednego z miejsc spotkania.

Zamawiający w terminie do 10 dni po podpisaniu umowy przedstawi Wykonawcy dokładne terminy poszczególnych spotkań z zastrzeżeniem, że daty te mogą ulec zmianie na max. 10 dni przed ustalonym terminem spotkania. Wykonawca zaproponuje Zamawiającemu w terminie 3 dni od daty przedstawienia konkretnych terminów spotkań, obiekty z terenu województwa podkarpackiego spełniające ww. warunki, z których Zamawiający wybierze jeden w terminie 3 dni od otrzymania informacji. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o swoim wyborze drogą e-mailową lub telefoniczną.

Liczba uczestników:

  • We wszystkich spotkaniach będzie uczestniczyło maksymalnie 300 osób - Zamawiający zobowiązuje się nie później niż na 2 dni przed każdym planowanym terminem rozpoczęcia spotkania, po zrekrutowaniu grupy, do potwierdzenia ostatecznej liczby uczestników.
  • Z usługi gastronomicznej będzie korzystało maksymalnie 300 osób - Zamawiający zobowiązuje się dostarczyć ostateczną liczbę korzystającychz ww. usługi najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem spotkania.

Zamawiający przyjmuje, że każdorazowo w jednym spotkaniu weźmie udział maksymalnie 30 osób. Dopuszcza się zwiększenie liczby uczestników spotkania powyżej liczby 30, jeżeli będą na to pozwalały warunki techniczne lokalu.

Koszty wyżywienia zostaną wyliczone zgodnie z cenami jednostkowymi przedstawionymi w ofercie Wykonawcy.

 Spotkania będą odbywać się w godzinach: 10:00 – 14:00. Dokładny program każdego ze spotkań, czasu świadczenia usługi gastronomicznej (catering) i wynajmu sali zostanie dostarczony Wykonawcy najpóźniej na 3 dni kalendarzowe przed rozpoczęciem spotkania.

Wymagania wobec oferty Wykonawcy

 

Wymagania dotyczące sali

Wykonawca zobowiązany jest do zarezerwowania oraz przygotowania jednej sali konferencyjnej w godzinach zgodnych z programem spotkania,

Sala musi być wyposażona w co najmniej:

  • miejsca siedzące przy stole dla min. 30 osób + stoliki do prac warsztatowych,
  • sprawną i wydajną wentylację oraz klimatyzację,
  • zestaw multimedialny (projektor, ekran ścienny lub wolnostojący, laptop z ładowarką, mikrofon bezprzewodowy, pilot do przełączania slajdów) - umożliwiający wyświetlanie prezentacji multimedialnych,
  • dostęp do Internetu (w tym dostęp do Wi-Fi),
  • wydzielone miejsce w pobliżu sali na zorganizowanie przerwy kawowej (dostępne tylko dla uczestników spotkania),

Ponadto sala konferencyjna musi spełniać następujące warunki:

  • musi być posprzątana, uporządkowana, bez zbędnych przedmiotów lub mebli,
  • musi spełniać wymagania dotyczące bezpieczeństwa, tj. BHP i PPOŻ,
  • musi znajdować się w obiekcie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, o ile wśród uczestników zgłoszonych na szkolenie znajdą się osoby niepełnosprawne,
  • toalety muszą być łatwo dostępne, posprzątane, bez nieprzyjemnych zapachów.

 Wykonawca będzie odpowiedzialny za obsługę sali tj.:

  • oznakowanie: w tym informacja na drzwiach wejściowych do budynku, odpowiednio oznaczone drzwi sali konferencyjnej, ewentualne strzałki wskazujące drogę do sali, itp. Na wszystkich materiałach powinien się znaleźć nadruk zawierający następujące elementy:

- logotypy wskazane przez Zamawiającego

- nazwę spotkania

- ewentualne inne informacje i elementy graficzne uzgodnione z Zamawiającym,

  • wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za obsługę techniczną sprzętu, jak również pomoc przy instalacji sprzętu Zamawiającego,
  • utrzymanie na bieżąco porządku i czystości sali oraz toalet.

 Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania oględzin miejsca realizacji przedmiotu zamówienia w celu faktycznej oceny, czy Wykonawca zapewnia wszystkie wymogi jakościowe postawione przez Zamawiającego.

Wymagania dotyczące usługi gastronomicznej

Menu:

Dzienny serwis kawowy dla max. 30 osób podczas każdego spotkania, obejmujący:

  • wodę mineralna gazowaną i niegazowaną, butelkowana min 300 ml (butelki plastikowe – 2 szt. na osobę),
  • serwis kawowy w systemie ciągłym,
  • świeżo parzona, gorąca kawa z ekspresu,
  • herbata - co najmniej 4 rodzaje w torebkach,
  • cukier w saszetkach biały i trzcinowy - 2 saszetki na osobę,
  • mleko do kawy (3,2 %) w mleczniku, cytryna pokrojona w plastry – bez ograniczeń,
  • 2 rodzaje ciast krojonych, ciastka i wyroby cukiernicze,
  • kanapki typu tartinki – mięsne i wegetariańskie, min. 4 tartinki na osobę

Serwis kawowy powinien być dostępny przez cały czas trwania spotkań i uzupełniany na bieżąco w godz. 10.00 – 14.00. Wykonawca w ramach serwisu kawowego zapewni: jednolitą zastawę stołową, nakrycie stołów (białe obrusy), kotary do dekoracji stołów, serwetki jednorazowe, obsługę kelnerską podczas całego spotkania oraz sprzątanie po przerwie kawowej i zakończonym spotkaniu.

Za podane potrawy odpowiada Wykonawca.

Napoje gorące zostaną podane w naczyniach ceramicznych nie jednorazowego użytku, napoje zimne serwowane będą w szklankach. Tartinki  zapewnione przez Wykonawcę muszą być świeże, przyrządzone w dniu świadczenia usługi oraz charakteryzować się wysoką jakością i estetyką podania. Wykonawca będzie przestrzegał obowiązujących przepisów prawa w zakresie Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2017 r. poz.149 z późn. zm).

Pozostałe wymagania

Wszystkie kwestie związane z organizacją spotkań będą podlegały akceptacji Zamawiającego.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do współdecydowania i kontroli sposobu realizacji zamówienia na każdym jego etapie i oczekuje od Wykonawcy pełnej współpracy w zakresie:

- utrzymywania stałego kontaktu (wyznaczenie osoby/osób do kontaktu roboczego, spotkań roboczych, telefonicznych, poprzez e-mail, pisemnego, obecnej/obecnych podczas trwania każdego ze spotkań),

- przekazywania na każdą prośbę Zamawiającego dodatkowej, pełnej informacji
o stanie realizacji zamówienia,

- konsultowania z zamawiającym wszelkich innych istotnych kwestii związanych
z realizacją zamówienia.

 

Termin składania ofert: 
poniedziałek, Kwiecień 30, 2018 - 10:00
Miejsce składania oraz otwarcia ofert: 

Wykonawca jest zobowiązany do złożenia oferty w formie pisemnej. Oferta może zostać złożona na formularzu innym niż załączony formularz ofertowy, pod warunkiem że zawiera wszystkie elementy zawarte w otrzymanym formularzu oferty.

Oferta powinna być złożona w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie. Na kopercie należy umieścić nazwę oraz adres Zamawiającego, nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: „Oferta na realizację zadania: „Kompleksowa organizacja spotkań rozpowszechniających informację nt. PPWB wśród MŚP z województwa podkarpackiego.”

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 30.04.2018 roku, do godz. 10.00 w siedzibie Zamawiającego: al. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 347 w zamkniętej kopercie opisanej zgodnie z powyższym. Oferta otrzymana przez Zamawiającego po upływie terminu na składanie ofert zostanie zwrócona bez otwierania Wykonawcy i nie będzie podlegała procesowi oceny. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, Wykonawca może wprowadzić zmiany lub wycofać złożoną przez siebie ofertę przed upływem terminu wyznaczonego na składanie ofert.

Termin wykonania zamówienia: 
wtorek, Lipiec 31, 2018
Powiat: 
bieszczadzki
brzozowski
dębicki
jarosławski
jasielski
kolbuszowski
krośnieński
leski
leżajski
lubaczowski
M. Krosno
M. Przemyśl
M. Rzeszów
M. Tarnobrzeg
mielecki
niżański
przemyski
przeworski
ropczycko-sędziszowski
rzeszowski
sanocki
stalowowolski
strzyżowski
tarnobrzeski
łańcucki
Kryteria oceny ofert, ich znaczenie (waga) oraz opis sposobu przyznawania punktacji: 

cena 100%

Informacja na temat zakresu wykluczenia : 

W celu uniknięcia konfliktu interesów, zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo z zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:

  1. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
  2. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,
  3. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
  4. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.